MÖBLER / Bord / Spelbord 13725334
nr 1372 5334
Spelbord
1890-tal. Bredd: 89 cm. Djup: 2x44 cm. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:57:16
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr